כבי-סע

054-593-5350
בס"ד

פרופיל חברה - "כבי-סע"

"כבי-סע" מספקת שירותי מכבסה ושרותי ניקיון נוספים ללקוחות פרטיים ומוסדיים. "כבי-סע" שמה לה למטרה לתת שירות מהיר אמין ואיכותי על מנת לשפר את איכות חיי לקוחותיה ובכך לפנות זמן לדברים החשובים להם באמת. החברה שהוקמה בשנת 2011 מבצעת שירותי כביסה, גיהוץ וניקוי יבש עד הבית או המשרד, איסוף הפריטים והחזרתם כשהם נקיים ומגוהצים. "כבי-סע" מקפידה על עמידה בזמנים ושירות לקוחות מעולה.

בנוסף "כבי-סע" מספקת שרותי ניקוי עמוק ויסודי של ספות, ריפודים, שטיחים, מזרנים ושירות של חידוש רהיטים וריפוד מחדש.

פעילות החברה

"כבי-סע" עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם ספקים ותיקים ויציבים, כדוגמת מכבסה תעשייתית אשר מספקת שירותי מכבסה לעשרות מכבסות במרכז הארץ, מפעל לניקוי שטיחים מהגדולים והוותיקים בארץ ומרפדיה מקצועית בעלת מוניטין רב.
"כבי-סע" עובדת בהיקפי עבודה משמעותיים ולכן היא מקבלת מחיר מוזל מהספקים שלה ובכך יכולה לתת מחיר מוזל ללקוחותיה. הלקוחות של "כבי-סע" מקבלים אחריות מלאה על הפריטים שלהם מחברת "כבי-סע", התיאום וההתנהלות הוא מול "כבי-סע" ולא מול הספקים שלה.

החברה פועלת במספר מישורים ותחומי התמחות:

  • שירות של גיהוץ, ניקוי יבש וכביסה . איסוף מהבית או מהמשרד והחזרה תוך 2 עד 3 ימי עסקים (תלוי בסוג השירות).

  • שירות של ניקוי ספות, ריפודים ומזרנים – ברשות ”כבי-סע“ מכונות ניקוי מתקדמות וחומרי ניקוי מהאיכותיים ביותר שיש כיום לשוק להציע. השירות מתבצע ע"י צוות מיומן וקפדני במשרד או בבית הלקוח.

  • שירות של ניקוי שטיחים במפעל לניקוי שטיחים מהגדולים והוותיקים בארץ. כבי-סע אוספת את השטיח ומחזירה אותו מחודש ונקי עד 7 ימי עסקים.

  • שירות של ריפוד רהיטים מחדש – ”כבי-סע“ מספקת מגוון של מניפות בדים לבחירה, אוספת את הרהיט ומחזירה אותו עד 10 ימי עסקים עם הריפוד החדש. כמו כן אנו מספקים שירות של החלפת רצועות וספוג פנימי של הרהיט.

על לקוחות החברה נמנים בין היתר :

בי"ח בלינסון, מכון מור, מכללת אפקה, מרכז כנסים וואהל בר אילן, אולם האירועים " 58 ", חברת אמן מחשבים, חברת אחזקת המבנים אחזקה במושבה ומאות לקוחות פרטיים מרוצים.
כלי נגישות